Etui na huawei p9 lite mini. Etui za Huawei P9 lite mini / Y6 Pro (2017) 2018-09-17

Etui na huawei p9 lite mini Rating: 6,6/10 1878 reviews

Etui silikonowe z nadrukiem Huawei P9 Lite mini

etui na huawei p9 lite mini

Si15 Ochronne etui z modnym nadrukiem na telefon Huawei P9 Lite mini to styl i ochrona w jednym. Wysokiej jakości cyfrowy nadruk nada mu niepowtarzalny wygląd a silikonowe etui zabezpieczy go przed uszkodzeniami. Jego ekran 3D, wyposażony w zaokrąglone brzegi, to świetny dodatek do telefonu, jednak może też być podatny na uszkodzenia. Na koniec dwa aparaty: 13Mpx z tyłu co pozwoli nam cieszyć się zdjęciami dobrej jakości, a 5Mpx z przodu robić fajne selfie. Modele Mate, P9 czy Honor są coraz powszechniejsze w użyciu.

Next

Etui skórzane Huawei P9 Lite mini

etui na huawei p9 lite mini

Zabezpieczy ekran przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Wysokiej jakości cyfrowy nadruk nada mu niepowtarzalny wygląd a silikonowe etui zabezpieczy go przed uszkodzeniami. Smartfon posiada dość dużą baterię o pojęmności 3020 mAh. Przenoszenie danych umożliwi 16 gigabajtów wbudowanej pamięci. W pokrowcu Magnetic chroniony jest również aparat urządzenia, dzięki delikatnemu wybrzuszeniu dookoła miejsca ulokowania obiektywu telefonu.

Next

etui OXYGEN View Huawei P9 lite mini Etui, futerał, szkła i inne akcesoria na telefon

etui na huawei p9 lite mini

Funkcjonalne i innowacyjne smartfony to Huawei! Si22 Ochronne etui z modnym nadrukiem na telefon Huawei P9 Lite mini to styl i ochrona w jednym. Wysokiej jakości cyfrowy nadruk nada mu niepowtarzalny wygląd a silikonowe etui zabezpieczy go przed uszkodzeniami. Wysokiej jakości cyfrowy nadruk nada mu niepowtarzalny wygląd a silikonowe etui zabezpieczy go przed uszkodzeniami. Wysokiej jakości cyfrowy nadruk nada mu niepowtarzalny wygląd a silikonowe etui zabezpieczy go przed uszkodzeniami. Platynowane krawędzie Łatwy dostęp do przycisków i wejść Dopasowane do Huawei P9 Lite mini. W łatwy sposób możesz zmienić wygląd swojego smartfona i jednocześnie zabezpieczyć go przed uszkodzeniami. Si14 Ochronne etui z modnym nadrukiem na telefon Huawei P9 Lite mini to styl i ochrona w jednym.

Next

Huawei P20 Lite etui Pancerne KARBON Case SKÓRA

etui na huawei p9 lite mini

Wysoka jakość materiału oraz własne zdjęcie pozwolą wyróżnić Twój smartfon spośród innych modeli tego producenta. W łatwy sposób możesz zmienić wygląd swojego smartfona i jednocześnie zabezpieczyć go przed uszkodzeniami. Dokładne wycięcia oraz podniesiony rant na. Kontakt: Apple, iPhone, iPad, iPod in druge so registrirane blagovne znamke podjetja Apple Inc. Oczywiście solidny case na telefon! Wysokiej jakości cyfrowy nadruk nada mu niepowtarzalny wygląd a silikonowe etui zabezpieczy go przed uszkodzeniami. Łatwy dostęp do przycisków i wejść Dopasowane do Huawei P9 Lite mini.

Next

etui OXYGEN TS Huawei P9 lite MINI Etui, futerał, szkła i inne akcesoria na telefon

etui na huawei p9 lite mini

Jest to materiał charateryzujący się wysoką odpornością na ścieralność. Dokładne wycięcia oraz podniesiony rant na. Etui posiada wszystkie najważniejsze wycięcia np. Si09 Ochronne etui z modnym nadrukiem na telefon Huawei P9 Lite mini to styl i ochrona w jednym. Si29 Ochronne etui z modnym nadrukiem na telefon Huawei P9 Lite mini to styl i ochrona w jednym. Huawei P9 Lite- duży wybór case i etui Etui na telefon Huawei P9 Lite to fantastyczny i praktyczny gadżet, który ochroni telefon przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także odmieni jego wygląd! Dotykowe okienka umożliwiają obsługę telefonu bez konieczności otwierania klapki.


Next

P9 Lite

etui na huawei p9 lite mini

Si43 Ochronne etui z modnym nadrukiem na telefon Huawei P9 Lite mini to styl i ochrona w jednym. Super cienkie 0,3 mm super slim. Wysokiej klasy ochronne szkło hartowane zaprojektowane dla telefonu Huawei P9 Lite mini. Dokładne wycięcia oraz podniesiony rant na. Hartowane szkło przylegające na cały ekran 3D. Wysokiej jakości cyfrowy nadruk nada mu niepowtarzalny wygląd a silikonowe etui zabezpieczy go przed uszkodzeniami.

Next

Etui skórzane Huawei P9 Lite mini

etui na huawei p9 lite mini

Hartowane szkło przylegające na cały ekran 3D. Si02 Ochronne etui z modnym nadrukiem na telefon Huawei P9 Lite mini to styl i ochrona w jednym. Krawędzie etui zostały pokryte na metaliczny różowy kolor a tylna część etui pozostaje przezroczysta. Dlatego też postanowiliśmy zaprezentować Wam listę najlepszych smartfonów pod choinkę. Futerał na telefon pozwoli bezpiecznie nosić i użytkować swój smartfon w każdych warunkach.

Next

Etui Kabura DUX DUCIS SKIN PRO Huawei P9 Lite Mini/Y6 Pro + SZKŁO

etui na huawei p9 lite mini

Każdy kto zdecyduje się na jego zakup, już nigdy nie wymieni go na żaden inny. W łatwy sposób możesz zmienić wygląd swojego smartfona i jednocześnie zabezpieczyć go przed uszkodzeniami. Warunkiem przyjęcia urządzenia do naprawy gwarancyjnej jest dołączenie kopii dokumentu sprzedaży. Doceniane są za efektowny design, a także funkcjonalne rozwiązania. Obudowy z dodatkowym okienkiem pozwalającym na odbieranie połączeń bez potrzeby zdejmowania etui.

Next