Huawei garanti sorgulama. Huawei garanti durumu nasıl 2018-08-04

Huawei garanti sorgulama Rating: 4,7/10 1292 reviews

iPhone Garanti Sorgulama (Apple, KVK, Genpa)

huawei garanti sorgulama

Hükümlerden herhangi biri yürürlükteki kanunlarca hukuka aykırı veya uygulanamaz olarak görülürse garantiden çıkarılacak ve kalan hükümlerin hukuka uygunluğu veya uygulanabilirliği etkilenmeyecektir. Imei numarası ile apple garanti sorgulaması yaptığınız zaman, Geçerli Satın Alma Tarihi, Telefonla Teknik Destek Hizmeti, Onarım ve Servis Kapsamı, AppleCare Koruma Planı gibi haklarınızın olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Garanti uygulaması sırasında değiştirilen ürünün garanti süresi, satın alınan ürünün kalan garanti süresi ile sınırlıdır. Bu sorgulamada cihazınızın garantisi devam etmesine rağmen cihaz garanti dışı görünüyorsa bu durumda Huawei müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. En iyi huawei telefon modeli hangisi? Huawei Y6 2018 Başlıca Özellikleri Ekran 5. Kampanyaya katılım kampanya süresi boyunca 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Next

Delta Servis

huawei garanti sorgulama

Özellikle telefonunuza müdahale aşamalarını kapalı odalarda değil gayet şeffaf bir şekilde camekan arkasında telefonunuza nasıl müdahale edildiğini görebilmektesiniz. Bu yüzden yüz tanımayı yapamadım. Bu talebin yerine getirilmemesi durumunda satıcı, üretici ve ithalatçı müteselsilen sorumludur. Bu süre, garanti süresi içerisinde mala ilişkin arızanın yetkili servis istasyonuna veya satıcıya bildirimi tarihinde, garanti süresi dışında ise malın yetkili servis istasyonuna teslim tarihinden itibaren başlar. Huawei' nin mazisi 20 yıl öncesine dayanmakta. Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Next

Hangi Huawei telefon modelini almalıyım? Müşteri Hizmetleri

huawei garanti sorgulama

Samsung müşteri hizmetlerini 444 7711 aradığınız zaman tüm bilgilerinizi soracaklar ve en sonunda maalesef garanti sorgulama yapamıyoruz diyecekler. Bir cihazın yetkili servis ağı yaygın olması gerekiyor. Yarı genişlikli bir hesaplama yuvası, iki adet 2 soketli hesaplama düğümünü destekler. Gürültülü bir ortamda bile sesleri duymanıza yardımcı oluyor. Yeni yıla yeni bir telefonla girmek istediğim ve özellikle de ekonomik bir telefon olduğu için tercih ettim. Teknoloji alanında dünyanın en çok satılan markalarından biri olan Huawei son yıllarda ise ürettiği akıllı cep telefonu modelleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Next

Huawei garanti durumu nasıl

huawei garanti sorgulama

Her türlü yerde bu olayı bildireceğim. Bu numarayı aldıktan sonra Huawei garanti sorgulama ekranına ulaşmak için adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Telefonunuzun garantisinin devam edip etmediğini numrası ile sorgulayarak öğrenebilirsiniz. Samsung gibi kendi servislerini getirmiş olmaları en güzeli. Bunun yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir uygulama yada oyuna girdiğimde ilk 15 dk içinde atıyor. Samsung gibi kendi servislerini getirmiş olmaları en güzeli.

Next

Huawei telefon garanti sorgulama Müşteri Hizmetleri

huawei garanti sorgulama

Her bir hesaplama düğümü birbirinden bağımsız olarak takılabilir, çıkarılabilir ve bakıma alınabilir. Bu oyunlarla vakit geçirebilir veya silebilirsiniz. Hiçbir şekilde tanıtım yapılmamakla beraber sadece kişisel olarak sizlere tavsiye ediyorum. Apple Garanti Sorgulama Sayfası için. Teknolojisinin hızla gelişiyor olması da emsalleriyle arasına fark koymasını sağlıyor.

Next

Huawei P20 Lite

huawei garanti sorgulama

Akıllı ve verimli bir platform kullanır ve yüksek performans, kolay yönetim ve yüksek enerji tasarrufu sağlar. Huawei Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır? Bu söyleyeceğim de yine kişisel olacak ama bu telefonda Netflix kullanmak bir başka geldi bana. Her cep telefonunun garanti sorgulama yöntemi farklı olduğu için sorgulamanın buna göre yapılması gerekir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 10 kişi 7. Merhaba, benim telefonum Huawei Mate 10 lite, istersen mate 20 pro al… Yine de bu değişmez. Her bir hesaplama düğümü birbirinden bağımsız olarak takılabilir, çıkarılabilir ve bakıma alınabilir.

Next

Hangi Huawei telefon modelini almalıyım? Müşteri Hizmetleri

huawei garanti sorgulama

Huawei müşterilerinin taleplerine dah ahızlı ulaşabilmek için müşteri hizmetleri çağrı merkezi platformu kurmuştur. Eski şikayetleri ve malum firmanın verdiği hizmetleri unutun. FusionServer G2500; şehir güvenliği, akıllı taşımacılık, finansal gözetim ve akıllı topluluklar gibi uygulamalar için en ideal analiz platformudur. Huawei, Türkiye pazarında hatırı sayılır bir hacme sahip bir akıllı telefon üreticisidir, Türkiyede satılan Huawei markalı telefonlarda Huawei Türkiye garantisi altında satılmaktadır. Şebeke için olanda görüntü kalitesi çok düşüktü. Cep telefonu alırken nelere dikkat edersiniz? Bunun dışında cihaz faturasında veya cihaz kutusunda yazmakta.

Next

Huawei Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?, Android Haberleri

huawei garanti sorgulama

Ortalama hizmet süreleri ise 5 gün ile 7 gün arasında değişmektedir. Huawei garanti koşulları ve teknik servisi Huawei, Türkiye garantisialtında satılan telefonların garanti durumu nedir? İyi günler ilginiz için ilk önce çok teşekkür ederim huawei G8 marka bir telefonum var. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Kampanyaya katılım kampanya süresi boyunca 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Telefonumu 28 ağustos tarihinde aldım.

Next

Hangi Huawei telefon modelini almalıyım? Müşteri Hizmetleri

huawei garanti sorgulama

Bu nedenle alınan cep telefonunun garantisi olması yaşanan arıza gibi sorunlarda ücretsiz tamir edilmesini sağlaması açısından çok önemlidir. Huawei FusionCube hiper bütünleşik altyapı, yüksek performans, düşük gecikme süresi ve hızlı dağıtım sunmak adına bilgi işlem, depolama, ağ, sanallaştırma ve yönetimi tek bir sıkıştırılmış entegre pakete taşır. Ne zaman bir güncelleme yapmayı düşünüyorsunuz? Huawei markası Çin'e ait bir markadır ve giderek kullanıcı sayısını arttırmayı başarıyor. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktalar. Huawei son zamanlarda oldukça tutulan bir telefon haline geldi. En iyi Huawei telefon modeli hangisi? Kutu içeriğinden de bahsedelim Bir adet telefonumuz ile beraber, orijinal şarj adaptörü, kablosu ve birde kulak içi kulaklık ama hiçte güzel değil diyebilirim.

Next