Huawei p9 lite mini özellikleri. Huawei P9 Lite mini modeli geliyor! İşte görüntüsü 2018-07-04

Huawei p9 lite mini özellikleri Rating: 8,9/10 1345 reviews

Huawei P9 Lite Mini Kılıflar

huawei p9 lite mini özellikleri

Some more powerful smartphones use dual-core and quad-core processors designed to deliver greater performance. Samsung Galaxy S5 mini Çıkış Tarihi 2014, Ağırlık 120 gr. Those include the chipset in use, the software running on the device, as well as the consumer's unique usage pattern. The P9 Lite Mini features a 5. Expansion memory is mostly suitable for media storage, such as photo, video or music content.

Next

HUAWEI Huawei P9 Lite Mini Siyah Akıllı Telefon Fiyatı ve Özellikleri

huawei p9 lite mini özellikleri

Akla gelebilecek her türlü akıllı cep telefonu aksesuarı cepsesuar. Telefonu hem daha şık göstermek hem de daha kullanışlı bir hale getirmek amacı ile her tür kılıf çeşidi de yine site içerisinde bulmak mümkündür. Uyku modlu kılıf ya da su geçirmez kılıf ve daha birçok farklı kılıf çeşidi ile bu kaliteli cep telefonu çeşitleri bir yandan şık bir görünüm sergilemeye devam ederken, bir diğer yandan da dış dünyaya karşı her tür anlık kazadan korunabilecek. En son akıllı onların fiyat fiyata Amazon, Ebay, mobil operatörünüz, resmi temsil veya seçtiğiniz diğer hediyelik eşya satın alabilirsiniz. Tüm ürünlerden stoklar halinde bulunmakta ve istenilen her hangi bir aksesuar çeşidi sorunsuz bir şekilde satın alınabilmektedir.

Next

Huawei P9 Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Önemli Özellik

huawei p9 lite mini özellikleri

Ancak şirket, Huawei P9 ve P9 Plus ile daha önce ürettiği ayrıcalıklı akıllı telefonlar serisine yeni bir aile daha eklemiş. This field shows what particular system chip or System-on-a-Chip is used in the phone. Works best in clear weather. Akla gelebilecek tüm cep telefonu markaları adına sayısız aksesuar çeşidi içinden şarj aleti gibi daha birçok ürün en uygun fiyatlar ile sadece bir tık ötededir. Elbette hiç kimsenin asla vazgeçemediği birçok farklı kulaklık çeşidi de yine site içerisinde en uygun fiyatlar dâhilinde bulunabilir.

Next

Huawei P9 Lite mini

huawei p9 lite mini özellikleri

Bu noktada kendi kulvarındaki birçok markadan öne çıkıyor. Son derece şık görünümleri ve oldukça geniş olan camları sayesinde keyifli bir kullanım imkânı veren Huawei marka cep telefonları, birçok özelliği ile de büyük bir ilgi görmektedir. Şeffaf ekran koruyucu film ve ultra ince kılıf çeşitleri sayesinde telefon büyük bir koruma altına alınırken, aynı zamanda şık görünümü hiçbir şekilde bozulmayacak. This phone comes with a decent camera set up and a 3020mAh battery — a slight upgrade from the P9 Lite battery. Huawei P9 hangi işlemciyi kullanıyor?. In the meantime, you can check the latest or. P9 ailesinin en önemli farkının kameraları olduğu başından beri konuşuluyordu.

Next

Huawei P9 lite mini specs

huawei p9 lite mini özellikleri

Huawei P9 Lite mini İşlemci birimi henüz bilinmeyen P9 Lite mini modelinde 3. Kuruluşundan itibaren istikrarlı bir şekilde büyürken; güvenilirliği, yaygınlığı, farklılaşan hizmetleri ve yenilikçi atılımlarıyla Türkiye'nin öncü teknoloji perakendecisi konumunu pekiştirmektedir. Konusunda uzman çalışanlarıyla, müşterilerin hayatına değer katan ürün ve hizmetleri çeşitlendirmeye devam etmektedir. The former usually features a light source and liquid crystals, while the latter is based on organic light-emitting diodes. Ekrandaki görüntünün kalitesinin yarı yarıya düştüğünü görebiliyorsunuz ancak bu asla rahatsız edici değil. It does away with some Android staples, like an apps drawer and instead brings in some handy new features like a one-handed mode, lockable apps, extended screenshots. Son gelen bilgilere göre Huawei bu defa P9 Lite mini modelini hazırlıyor.

Next

Huawei P9 lite mini

huawei p9 lite mini özellikleri

On this page, you will find Huawei P9 Lite Mini price in Kenya and its full specs. Unlike the Huawei P9 lite that sports a 5. Daha pek çok üstün tarafı var. They also both come with 8-megapixel front-facing cameras. Bunlar arasında bluetooth kulaklık ya da daha birçok değişik kulaklık çeşidi de site bünyesinde alıcısını beklemektedir.

Next

Karşılaştırma Huawei P9 lite vs Samsung Galaxy S5 mini

huawei p9 lite mini özellikleri

Read next: You can grab the from £33 per month. It uses satellites in order to detect your location. Huawei P9 lite mini is a mid-range smartphone that's smaller than the regular P9 lite. Huawei telefon kullananlar bilir, şirketin hemen her ürününde bir enerji tasarruf modu bulunuyor. Ayrıca bu büyük ve kaliteli aksesuar sitesi için de tüm ürünlerin stoklarda hazır tutulma özelliği ile her tür ürün çeşidine anında sahip olunma imkânı bulunurken, bir diğer yandan da tüm ürünlerde ücretsiz kargo fırsatı sayesinde her türlü adrese kısa bir süre içerisinde teslim edilmektedir.

Next

Karşılaştırma Huawei P9 lite vs Samsung Galaxy S5 mini

huawei p9 lite mini özellikleri

However, battery capacity is not the only factor that has an effect on battery life. Bunlar arasında metal kılıf çeşitleri, ince kılıf ya da silikon kılıf ve daha birçok farklı modelde kılıflar en kaliteli malzeme yapısı ile bulunabilir. Bilinen ana akım ve amiral gemisi tabir edilen pek çok telefondan farklı yanları da var, benzer tarafları da. Leica lens geniş apertür modu ne demek? Yanlış girilen bilgilerden sorumlu tutulamaz. Huawei aksesuarları içinde çok çeşit bulunan cepsesuar. Modaya ayak uyduran ve yeni çıkan tüm aksesuar çeşitlerini bünyesinde bulunduran bu son derece büyük ve kaliteli cep telefonu aksesuar sitesi ile ayrıca en uygun fiyatlar dâhilinde en kaliteli ürünler bütçeyi hiç aşmadan bir ya da birkaç tane rahat bir şekilde de alınabilir. Aradaki fark ise gayet net hissedilebiliyor.

Next

Huawei P9 Lite Mini Specs & Price In Kenya

huawei p9 lite mini özellikleri

Nairobi Mombasa Kisumu Nakuru Eldoret Thika Kiambu Machakos Naivasha Malindi Kitale Nanyuki Nyahururu Kakamega Lamu Nyeri Limuru Ruiru Bungoma Athi River Ngong Kisii Kajiado Webuye Meru Chuka Maua Homa Bay Kitui Kerugoya Molo Mumias Iten Kericho Kilifi Kabarnet Kapsabet Narok Mtwapa Kikuyu Ukunda Taveta Wote Isiolo Kapenguria Maralal Wundanyi Malindi Kwale Voi. Karşılaştırma - Huawei P9 lite ve Samsung Galaxy S5 mini Huawei P9 lite Çıkış Tarihi 2016, Ağırlık 147 gr. Teknosa 2000 yılında faaliyete başlayan şirket, bugün yaygın mağaza ağı, teknosa. The release of the Huawei P9 Lite Mini is largely attributed to the success of the. Bunun yanı sıra dışarıda bulunulduğu sırada şarjın her an bitme durumuna karşı power bank şarj cihazları adına her boyutta ve modelde bulmak mümkündür.

Next