Necmettin erbakan üniversitesi obs. .:: Akademisyen İşlemleri 2018-07-15

Necmettin erbakan üniversitesi obs Rating: 7,9/10 607 reviews

Obs.konya.edu.tr: .:: Necmettin Erbakan Üniversitesi

necmettin erbakan üniversitesi obs

Kesinleştirme yaptıktan sonra öğrenci için geriye dönüş yoktur. Karşılaştığınız tüm soru ve sorunlar için adresine e-posta gönderebilirsiniz. According to MyWot, Siteadvisor and Google safe browsing analytics, Obs. Örneğin; alınan dersleri öğrenme, ders kayıt işlemleri, hoca isimleri, hangi derse hangi hoca giriyor, devamsızlık bilgilerinizi görme ve vize final sınavı tarihleri gibi bilgilerinizi üniversitenin öğrenci bilgi sisteminden inceleyebilirsiniz. İlk şifre oluştururken problem yaşayan ya da şifrelerini sıfırlamak isteyenler öğrenciler bölüm sekreterliklerine başvurularını yapabilirler. Uzaktan eğitim kapsamındaki derslerin sınavları sanal ortamda değil, dersliklerde yapılacaktır. Kayıtlar belirtilen tarihlerde haftaiçi saat: 09:00 — 17:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Next

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü

necmettin erbakan üniversitesi obs

Hastane hizmet binalarındaki laboratuvarlar dışında temel tıp bilimleri alanındaki branşların her biri Anatomi, Biyokimya, Histoloji, Fizyoloji, Mikrobiyoloji tıp eğitimini donanımlı öğrenci laboratuvarlarında sürdürmektedir. It was owned by several entities, from Konya to Konya Üniversitesi Rektörlüðü, it was hosted by Konya Universitesi. Sınıflar dahil ders kayıtları kendisine ait olup Dekanlık ya da danışman tarafından ders kaydı yapılmayacaktır. Teknonline olarak, birçok üniversitenin öğrenci bilgi sisteminin web adreslerini sitemizde paylaşmış bulunuyoruz. Klinik tıp bilimleri eğitimlerini alan stajyer doktorlarımız 4.

Next

.:: Akademisyen İşlemleri

necmettin erbakan üniversitesi obs

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından düzenlenecek olan pedagojik formasyon eğitimi programı için ayrılan toplam kontenjan 2750 kişidir. Cem Zorlu görevine gözyaşları içinde başladı. Dekan Yardımcısı Adres : Turgut Özal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Ayvalı Mah. Kesin kayıt hakkı kazanan adayların kayıtları 12-15 Haziran 2017 tarihleri arasında Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Biriminde Meram- Yeni Yol yapılacaktır. Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Etkinlikleri kapsamında her akşam düzenlediği Türkçe ve İngilizce Mesnevi Sohbetleri ilgi görüyor. Aynı zamanda 511 araştırma görevlisi doktor, uzmanlık eğitimine, 1697 öğrenci tıp fakültesi eğitimlerine devam etmektedir.

Next

Necmettin Erbakan Üniversitesi

necmettin erbakan üniversitesi obs

Ulusal akreditasyona sahip Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Konya'nın ilk Onkoloji hastanesi, karaciğer, böbrek ve kemik iliği nakillerinin başarıyla gerçekleştirildiği Organ Nakli Merkezi, gelişmiş teknik donanımına sahip Reanimasyon Ünitesi, Yeni Doğan Ünitesi ve Yoğun Bakım Üniteleri bulunmaktadır. Ancak 1 Haziran 2017 tarihinde yapılan duyuru ile başvuruların 8 Haziran 2017 Perşembe günü saat 23. Bu durumda uyarısı yapılan dersi, ilgili sınıfın güz yarıyılı bölümündeki derslerden bulabilirler. Ara sınıf öğrencileri kesinlikle başvuru yapamayacaktır. Bu sistemin üniversitemizde yaygınlaştırılması için çalışmalar devam etmektedir. Bazı üniversitelerin obs sistemleri öğrenci belgesi alma şansı da sunmaktadır. Over the time it has been ranked as high as 64 949 in the world, while most of its traffic comes from Turkey, where it reached as high as 870 position.

Next

Obs.konya.edu.tr: .:: Necmettin Erbakan Üniversitesi

necmettin erbakan üniversitesi obs

Otomasyona girmek için lütfen Tek Şifre sisteminde tanımlı olan şifreniz ile giriş yapınız. Kimlik Numaranız Şifreniz : Tek Şifre Sistemindeki tanımlı olan şifreniz Yeni şifre almak için lütfen Şifre Değiştirmek için lütfen Yabancı Uyruklu Öğretim Elemanları bağlı olduğu Fakülte öğrenci işlerinden şifrelerini alabilirler. Misyonumuz Bilginin üretiminde insana ve çevreye faydayı esas alarak bilimsel etik ve evrensel değerleri yerel çerçevede ele alan, disiplinler arası çalışmaları ön plana çıkaran, uluslararası kurum ve kuruluşlarla ilişkileri yapılandıran, çeşitli proje ve etkinliklerle sanayi ve hizmet sektörleri arasında ilişkileri güçlendiren, eleştirel düşünme yeteneği kazanmış, üretken ve yenilikçi bireyler yetiştirmek. Başvuruların alınmasının ardından kesin kayıt hakkı kazanan adayların listesi 9 Haziran 2017 tarihinde ilan edilecektir. Aldığınız dersi başlatmak için ilgili derse tıklayınız.

Next

.:: Akademisyen İşlemleri

necmettin erbakan üniversitesi obs

Kesin kayıtların bitmesi ile boş kontenjan kalması durumunda 16 Haziran 2017 tarihinde yedek liste açıklanacaktır. Gerekli bilgilerinizi öğrenci bilgi sistemi aracılığıyla alabilirsiniz. Temel tıp bilimleri alanında eğitim alan öğrencilerimiz 1, 2 ve 3. İkinci Öğretim öğrencilerinin ve harç ödemesi gereken normal öğretim öğrencilerinin kesinleştirmeyi tamamlayabilmesi için öğrenim harçlarını da yatırmaları gerekir 7- Ders seçimi işlemini tamamladıktan sonra kesinleştirme işlemini yapamayan alınabilecek tüm dersler alınmadı uyarısı öğrencilerin dönem değiştiren başarısız dersi olabilir. While was its first registrar, now it is moved to nic.

Next

Öğrenci Bilgi Sistemi

necmettin erbakan üniversitesi obs

Sistme ilk girişte şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir. . Öğrencilerimizin Dikkatine; Otomasyon girişi Tek Şifre üzerindeki tanımlı bilgileriniz ile giriş yapılacak şekilde uyarlanmıştır. Betül Gürer, Mesnevi'nin ön sözünden de anlaşılacağı gibi Mevlana'nın yolunun Kur'an'ın ve Hazreti Peygamber'in yolu olduğunu belirtti. Formasyon eğitimi programının 2017 Eylül ayında başlayıp, 2018 Haziran ayında bitmesi öngörülmektedir.

Next

Necmettin Erbakan Üniversitesi 2017 Formasyon Duyurusu Yayımlanmıştır

necmettin erbakan üniversitesi obs

Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Fakültemiz sağlık hizmetleri ve tıp eğitimi sahasında, 42 anabilim dalı ve 26 bilim dalında, branşlarında yetkin 118 profesör, 69 doçent, 70 Dr. Uyarı: Sitemiz hiçbir zaman kullanıcı bilgilerinizi istemez. Hakkında Tel: 0 332 221 06 99 Faks: 0 332 236 21 41 Hikayemiz 14. Ülkemizin tıp eğitimi alanında şu an itibarıyla ulaştığımız nokta son derece heyecan vericidir, aynı zamanda bu nokta daha başarılı, kapsamlı ve kaliteli eğitim verme noktasında azmimizi körüklemektedir. Necmettin Erbakan Üniversitesi, Meram Tıp Fakültesi, kurulduğu 1982 yılından bu yana, bölgesinde ileri düzey sağlık hizmeti ve tıp eğitimi alanlarında öncü olmakla beraber, 35 yılı aşkın geçmişi boyunca yetiştirdiği hekimlerle, misyonu artık Türkiye çapında bir boyut kazanmış, köklü ve geleneği güçlü bir devlet kurumudur.

Next

Son Dakika Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Haberleri

necmettin erbakan üniversitesi obs

Her sene yaklaşık 200-250 tıp doktoru ve 100 uzman hekim Türk tıbbına hizmet vermek üzere mezun edilmektedir. Betül Gürer, Mesnevi'nin ön sözünden de anlaşılacağı gibi Mevlana'nın yolunun Kur'an'ın ve Hazreti Peygamber'in yolu olduğunu belirtti. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Törenleri kapsamında, dünyanın dört bir yanından on binlerce turisti ağırlayacak. Mevlana'nın hatırasına yakışan anlayışıyla mevcudiyetini sürdüren, ülkemizin dinamik fakültesidir. Meram Tıp, sağlık teknolojisi ve tıp eğitimi felsefesi açısından çağı yakalamış, öğrencilerine, çalışanlarına ve hastalarına güven veren, geleceğin ve başarının peşinde olan, bünyesinde ülkesine ve mesleğine gülümseyerek bakan hekimlerin yetiştiği ve tabii ki Hz. Grupta bulunan bu derslerin seçileceği ders adeti grup adında yer almaktadır Grup adında yer alan seçim sayısı kadar o gruptan ders seçilecektir. Yükseköğretim Kurulu YÖK Başkanı Prof.

Next