Video düzenleme programları. En İyi Video Düzenleme Programları 2018-07-09

Video düzenleme programları Rating: 7,1/10 1574 reviews

En iyi ücretsiz video düzenleme programları

video düzenleme programları

Ücretsiz programlarda ise ya özellikler kısıtlı oluyor ya da çıktı dosyaları üzerine yapımcı kendi logosunu veya reklamını ekliyor. Video düzenleme programları için ilk özellik videolara müzik ekleyebilmek. Eğer kesme, kırpma, hızlandırma ve yavaşlatma işlemleri gibi basit ama iyi sonuçlar veren ücretsiz video düzenleme programları arıyorsanız, bu listemizde aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız. Lightworks gibi çok özellikli değil fakat yeterince mükemmel. Hafif çalışması, kolayca videolar üzerinde düzenlemeler yapılması onu başarılı kılıyor. Çünkü oldukça faydalı işler sergiliyorlar.

Next

Ücretsiz Video Düzenleme Programları

video düzenleme programları

Hatta çevrim içi kurs sitelerinde de Blender eğitim seti satılıyor. Yani, günlük hayatınızda kullandığınız her türlü makinedeki video bir sanat eserine dönüştürülebilir. Böyle güçlü bir video düzenleyicisine bir gecede hakim olamazsınız ama yinede şansınızı denemek istersiniz. Minimum sistem gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows 7 x64 Service Pack 1 veya sonrası, Windows 8 x64 … İşlemci: Intel Core 2 veya daha üstü, Amd 3. Alternatif olarak, gelişmiş ses filtrelerinden yeşil ekran efektlerine kadar bitmiş çalışmalarınızın nasıl göründüğünü ve seslerini tam kontrol edebileceğiniz tam bir video düzenleme paketi arıyor olabilirsiniz. Sonrasında normalde nasıl hikaye ya da paylaşım yapıyorsanız aynı işlemler yapılacak.

Next

Ücretsiz Video Düzenleme Programları

video düzenleme programları

Geçiş efektleri hemen hemen diğer programlarla benzerdir. Hazır kalıpları ve bir çok fonksiyonuyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Tüm gerekli araçları küçük, kullanımı kolay bir pakete dönüştürür. Diğer uygulamalarda tahmini olarak, denemelerle videolarınızı düzenlerken, bu uygulama size belli noktalarda ipucu veriyor. Geniş bir donanım yelpazesinde hemen hemen her standart Windows bilgisayarında çalıştırabilmenizdir.

Next

En İyi 5 Video Düzenleme Programı

video düzenleme programları

Avidemux hakkında bilmeniz gereken şey bu program sayesinde bir sonraki Star Wars filmini yapmayacağınızdır. Steam üzerinden bile ulaşabileceğiniz video düzenleme programı Blender açık kaynı yazılımlar dünyasında akla gelen ilk yazılımlardan biri. Eğer sizin sevdiğiniz programı burada atladıysak lütfen yorum ile bildirin. Bu düzeyde ise en iyi video düzenleme programları ücretsiz olarak bulmak oldukça önemli bir olay haline geldi. VideoPad Video Editor Özellikler Lightworks kadar kapsamlı değil ancak yeni başlayanlar için de iyi, kullanımı basit bir video düzenleme programı. Açık kaynaklı yazılım geliştirici firmalarının gelir kaynağı bu özel yazılımlar ve bağışlardır.

Next

En İyi Video Düzenleme Programları (Ücretsiz) 2018

video düzenleme programları

Petabayt üzerinde yayınlanan şirket haberlerinin bir kısmı Basın Bültenlerinden oluşmaktadır. Klasik iz tabanlı düzenleme ile birlikte manyetik zaman çizelgesi, rollere dayalı otomatik renk kodlaması ve esnek düzen sunar. Hiçbir ücret ödemeden uygulamanın özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Bu programı tablet ve akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz. Bir videodan sesi ayrıştırmanız veya farklı ses eklemeniz, videonun herhangi bir parçasını kesmeniz, altyazı eklemeniz, video dosyalarını birleştirmeniz veya bir videodan istenmeyen kısımları çıkarmak için video düzenleme programına ihtiyaç duyabilirsiniz. Ama şunu unutmayın ki, ücretli programlar genelde ekstra özellikleri de kullanıcı hizmetine sunuyor. Windows Live Movie Maker ile kıyaslamayı düşünürseniz, daha üst özellikleri olduğunu belirtmemiz gerekli.

Next

En iyi ücretsiz video düzenleme programları

video düzenleme programları

Çünkü arayüzlerin basitliği her programda farklı düzeydedir. Halihazırda bilgisayarınızda bulunan video çekimleriyle çalışabilir veya bağlı kameranızdan fotoğraf çekebilirsiniz. Shotcut Şimdi indir: , iyi bir Youtube için Video düzenleme programları bir servete mal olması gerekmediğini kanıtlıyor. Yeni başlayanlar için arayüz biraz karmaşık görünebilir. Bir önceki makalemiz olan başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. Ancak belirtmeliyiz ki bazı programlar hala beta aşamasında. Zorlu olduğu kadar aynı zamanda prestijli olarak kabul edilebilecek bir iş olma özelliğine sahip olan video düzenleme, kendi filminizi oluşturmanız için mutlaka gereken unsurların başında geliyor.

Next

Ücretsiz İndirebileceğiniz En İyi Video Düzenleme Programları 2018

video düzenleme programları

Ne tür bir video veya film yapmak isterseniz yapın, ev kullanıcıları için en iyi ücretsiz video düzenleme programlarını bu yazımızda bulacaksınız. Windows Movie Maker ileri seviye video işlemlerini kolaylaştıran ve basitleştiren bir yapıya sahiptir. İnternette rahat oynatma yapabilmek için hazır çözünürlükler bulundurur. Peki paylaşımlara nasıl müzik eklenir? Shotcut hayatına Linux eklentisi olarak başladı. Ayrı bir Instagram ihracat profili ve otomatik görüntü sabitleme de var. Pro sürümü The King's Speech Zoraki Kral ve Road to Perdition Azap Yolu filmlerinde kullanılmıştır.

Next

Ücretsiz İndirebileceğiniz En İyi Video Düzenleme Programları 2018

video düzenleme programları

Blender ve diğer ücretsiz video düzenleme programları performansları ile ücretli video düzenleme programlarını kıyasladığımız zaman, ücretsizlerin geri kalabileceğini unutmayalım. Shotcut, üst üste filtre ve efektleri birbirine eklemenize ve her birini ayrı ayrı ayarlamanıza izin veren süper ücretsiz bir video düzenleyicidir. Burada bu uygulama devreye giriyor. Avidemux en güçlü çözüm olmasa da Windows Movie Maker'dan daha iyi özellikler sunuyor. Hatta video kliplerinizin arka planlarına ses eklemek istiyorsunuz.

Next